Ile kosztuje sklep internetowy na abonament?

Koszty sklepu internetowego na abonament

Osoby pragnące założyć swój własny sklep internetowy mają sporo możliwości. Stworzenie e-sklepu od podstaw z pewnością wiąże się z koniecznością poświęcenia większej ilości czasu i pieniędzy, jednakże dostępne są również gotowe i znacznie tańsze rozwiązania. Jedynym z nich jest sklep internetowy na abonament, a cieszy się ono coraz większą popularnością. Dlaczego warto i jaki jest koszt sklepu internetowego na abonament?

Czy warto zdecydować się na prowadzenie sklepu na abonament?

Właściciele sklepów internetowych, którzy nie chcą przeznaczać całego swojego budżetu na założenie strony www, ale na działania marketingowe czy też na rozwój prowadzonej działalności, z całą pewnością powinni rozważyć założenie sklepu na abonament. Wówczas można liczyć na otrzymanie gotowego e-sklepu, który może od razu zacząć zarabiać to bez większych nakładów finansowych. Wystarczy bowiem płacić co miesiąc stałą opłatę, zgodnie z wybranym pakietem. Znika jednocześnie problem z hostingiem, wynajmowaniem programistów i grafików. Wszystko to wraz z oprogramowaniem znajduje się w cenie abonamentu. Do dyspozycji są także integracje i dodatki oraz wersja mobilna i szablony RWD.

Ile kosztuje sklep internetowy na abonament?

Na rynku nie brakuje najróżniejszych platform umożliwiających szybkie założenie e-sklepu i prowadzenie go w oparciu o abonament. Takie rozwiązanie oferuje chociażby platforma Sky-Shop.pl. Decydując się na platformę Sky-Shop, do wyboru mamy cztery warianty: StartUp, Basic, Business i Supreme. Pierwsza opcja zawiera zestaw podstawowych narzędzi do stawiania pierwszych korków w świecie e-commerce. Z kolei pakiet Basic skierowany jest dla startujących i standardowych e-biznesów. Praktykom e-commerce, Allegrowiczom i sklepom stacjonarnym proponowany jest pakiet Business. Z kolei dla dynamicznie rozwijających się e-sklepów powstał pakiet Supreme. Decydując się na pakiet StartUp, właścicielowi e-sklepu przyjdzie płacić 69 złotych miesięcznie, a w przypadku trafienia na promocję zaledwie 12 złotych netto na miesiąc! Za korzystanie z pakietu Basic trzeba płacić miesięcznie 99 złotych. W przypadku pakietu Business miesięczny koszt wynosi 179 zł, a jeśli chodzi o pakiet Supreme – 299 złotych na miesiąc.

Warto zaznaczyć, że jeden miesiąc gratis otrzymuje każdy sklep, który został opłacony w przeciągu siedmiu dni od jego założenia. Ponadto pierwsza płatność może nastąpić dopiero po upłynięciu trzech miesięcy. Na platformie Sky-Shop.pl pojawiają się regularnie promocje czasowe na pakiety abonamentowe, które obowiązują przy płatności za rok z góry przy pierwszej płatności za e-sklep.